Šolski center Šentjur

Cesta na kmetijsko šolo 9, 3230 Šentjur 03/746 29 00

Predaja ključa generacije 2021-2022

Danes so zaključni letniki zaključili šolanje s tradicionalno prireditvijo »predaja ključa...

Glasovanje za naj dijaka ŠC Šentjur

Vljudno vabljeni k glasovanju za naj dijakinjo/dijaka šolskega centra Šentjur.  Glas...

SREBRNI PRIZNANJI NA DRŽAVNEM TEKMOVANJU V ZNANJU MATEMATIKE

V soboto, 23. 4. 2022, je na Gimnaziji Celje – Center

 • RAZPORED ZAKLJUČNIH IZPITOV SPOMLADANSKI ROK

  Petek, 27 Maj 2022 08:06
 • POPRAVNI in DOPOLNILNI IZPITI – 1. rok za zaključne letnike

  Sreda, 25 Maj 2022 09:17
 • Predaja ključa generacije 2021-2022

  Ponedeljek, 23 Maj 2022 15:21
 • POPRAVNI in DOPOLNILNI IZPITI – 1. dodatni rok za zaključne letnike

  Ponedeljek, 23 Maj 2022 14:11
 • Glasovanje za naj dijaka ŠC Šentjur

  Sreda, 18 Maj 2022 07:59
 • SREBRNI PRIZNANJI NA DRŽAVNEM TEKMOVANJU V ZNANJU MATEMATIKE

  Nedelja, 01 Maj 2022 08:33

Oglasi

Zahvala udeležencev literarnega natečaja

Zahvale sodelujočih šol
 
aljaz-ratej
Osnovna šola Polzela
Pozdravljeni!
 
V svojem imenu ter v imenu  svojih učencev se želim zahvaliti Vam, celotnemu kolektivu, vodstvu šole in  vašim učencem za prijazen sprejem, prijeten kulturni program, za predstavitev  občudovanja vrednih slaščičarskih umetnin, predstavitve v učilnici  "naravovarstva", čudovita darila in nenavsezadnje za pogostitev s številnimi  dobrotami. Pogosto sodelujemo na literarnih natečajih, večkrat smo tudi  nagrajeni, a žal le redko tako lepo sprejeti. Z vsem spoštovanjem in  naklonjenostjo.
Pri vas smo začutili pozitivno  energijo pozitivnih ljudi. Hvala vam za lepa občutja. Želimo, da ta duh ostaja v  vas in vaši stavbi tudi v prihodnje.
 
Prijazen pozdrav iz Savinjske  doline
Marija Kronovšek, OŠ Polzela
 

Osnovna šola Antona Aškerca, Velenje

Spoštovani.

 

Ko smo se v četrtek peljali proti vaši šoli, smo bili vsi   dobre volje, saj je bilo valentinovo in še na razglasitev rezultatov smo šli.

Ob odprtju vaših velikih lesenih vrat  smo takoj začutili  utrip, hitenje in pripravljenost na sprejetje gostov. Ko smo kasneje posedli po dvorani, so nas spremljali zvoki vaših Veselih fušarjev, deklamatorjev, govornikov. Vse to nas je navdihnilo s posebno toplino, občutkom, da smo dobrodošli. Ob razgledovanju po šoli, učilnici naravovarstva  in občudovanju vaših kuharskih mojstrovin smo bili nemalo začudeni in ponosni sami nase, da smo lahko delček tega tako skrbno  pripravljenega dne.

Hvala vam za prisrčne besede, za topel sprejem, za obdaritev nagrajencev, za pokušino vaših dobrot.

Veseli smo, da smo bili z vami.

Martina Hribernik, OŠ Antona Aškerca Velenje


Osnovna šola Šmarje pri Jelšah

 

Spoštovani gospod ravnatelj!

Kolektivu vaše šole se zahvaljujeva za prelepo darilo, ki ga je prejela na vaši šoli najina hčerka Vesna za risbo povezano z naravo.

 

Pri bogatem darilu naju je najbolj prijetno presenetila njegova povezanost z okoljem, s časom (Valentinovo) in domačnost. Pekovske dobrote smo že z užitkom pojedli, zeliščni čaj pa nas bo zdravil verjetno čez cel zimski čas. Veselimo se že tudi novih slaščic, ki jih bomo deležni ob predložitvi bona. Hvala še enkrat Marjana in Srečko Jurjec Ob tej priložnosti pa bi se v imenu aktiva tehnikov na OŠ Šmarje rada zahvalila še za lepo izveden tehnični dan na naši šoli 21.11.2012. Tehnični dan sta z dijaki in sodelavci izvedla Bernarda Obreza in Martin Šket. Odzivi učencev so bili po tehničnem dnevu zelo dobri. Fantom je bil všeč traktor in aparatura za odkrivanje napak na strojih, vsi so z veseljem pojedli, kar so spekli, dijaki pa so bili face.  

 

Hvala, Marjana Jurjec

 

Naša spletna stran uporablja piškotke, zato, da lahko razločujemo med obiskovalci in štejemo njihovo število in tako izboljšujemo delovanje strani. . Vec o piskotkih in kako jih brisati najdete na strani Vec o piskotkih.

Strinjam se z uporabo spletnih piskotkov na tej strani.

EU Cookie Directive Module Information

Do konca pouka je

Anketa

Kje ste dobili informacije o naši šoli in programih?
 

Števec obiskov

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanes1870
mod_vvisit_counterVčeraj4291
mod_vvisit_counterTa teden31330
mod_vvisit_counterPrejšnji teden28188
mod_vvisit_counterTa mesec129517
mod_vvisit_counterPrejšnji mesec90119
mod_vvisit_counterVsi obiski14411417

Prevedi stran

Naša spletna stran uporablja piškotke, zato, da lahko razločujemo med obiskovalci in štejemo njihovo število in tako izboljšujemo delovanje strani. . Vec o piskotkih in kako jih brisati najdete na strani Vec o piskotkih.

Strinjam se z uporabo spletnih piskotkov na tej strani.

EU Cookie Directive Module Information