Šolski center Šentjur

Cesta na kmetijsko šolo 9, 3230 Šentjur 03/746 29 00

ŠOLSKO TEKMOVANJE V ZNANJU O SLADKORNI BOLEZNI

24. ŠOLSKO TEKMOVANJE V ZNANJU O SLADKORNI BOLEZNI  bo potekalo v petek, 14. 10. 202...

ZAČETEK POUKA

S poukom bomo na Šolskem centru Šentjur (SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA) začeli v četr...

Seznanitev z rezultati zaključnega izpita

Podelitev spričeval in seznanitev z rezultati zaključnega izpita bo v sredo, 31. avgusta 2...

Razglasitev rezultatov matura 22- jesenski izpitni rok

Razglasitev rezultatov in podelitev spričeval bo v petek, 9. 9. 2022

RAZPORED ZAKLJUČNIH IZPITOV JESENSKI ROK

(23.8. 2022 - 26.8. 2022)

Rezultati poklicne mature na Šolskem centru Šentjur

Spomladanski rok poklicne mature je potekal od 28. 5. 2022–22. 6. 2022.

  • ŠOLSKO TEKMOVANJE V ZNANJU O SLADKORNI BOLEZNI

    Ponedeljek, 05 September 2022 09:54
  • ZAČETEK POUKA

    Torek, 30 Avgust 2022 16:39
  • Seznanitev z rezultati zaključnega izpita

    Torek, 30 Avgust 2022 16:31
  • Razglasitev rezultatov matura 22- jesenski izpitni rok

    Torek, 30 Avgust 2022 10:46
  • RAZPORED ZAKLJUČNIH IZPITOV JESENSKI ROK

    Petek, 19 Avgust 2022 08:17
  • Rezultati poklicne mature na Šolskem centru Šentjur

    Torek, 26 Julij 2022 09:17

Oglasi

2. rok popravnih izpitov

POPRAVNI in DOPOLNILNI IZPITI – 2. rok

TOREK, 16.8.2022

Predmet:

Ura:

Učilnica:

SLADICE – SLA – praksa  

7.30

UK

OBLIKOVANJE ENOSTAVNIH TEKSTILIJ – OET

9.00

U3

SREDA, 17.8.2022

Predmet:

Ura:

Učilnica:

OBLIKOVANJE – OBL – praksa  

7.30

U3

SLOVENŠČINA – SLO

pisno

8.00

U5

SLOVENŠČINA – SLO

ustno

9.00

U5

DRUŽBOSLOVJE – DRU

8.00

U2

BIOLOGIJA – BIO

9.30

U10

NARAVOSLOVJE – NAR

10.00

U10

ČETRTEK, 18.8.2022

Predmet:

Ura:

Učilnica:

IZDELKI PO NAROČILU – IZN – praksa

7.30

UK

ANGLEŠČINA – ANG

pisno

7.30

U10

ANGLEŠČINA – ANG

ustno

9.15

U10

VZDRŽEVANJE IN IZDELAVA ENOSTAVNIH TEKSTILNIH IZDELKOV – VIT

9.00

U3

PETEK, 19.8.2022

Predmet:

Ura:

Učilnica:

POPRAVILA ELEKTRIČNIH IN ELEKTRONSKIH NAPRAV – PEN  

8.00

U3

ELEKTRONSKI SISTEMI IN HIDRAVLIČNE NAPRAVE NA POGONSKIH IN DELOVNIH STROJIH – EHS  

8.30

U3

MATEMATIKA – MAT

pisno

8.00

U5

MATEMATIKA – MAT

ustno

9.30

U5

Pripravila:                                         Ravnateljica SPSŠ:

Natalija TRČEK – KOVŠE                    Monika OČKO

popravni1

Naša spletna stran uporablja piškotke, zato, da lahko razločujemo med obiskovalci in štejemo njihovo število in tako izboljšujemo delovanje strani. . Vec o piskotkih in kako jih brisati najdete na strani Vec o piskotkih.

Strinjam se z uporabo spletnih piskotkov na tej strani.

EU Cookie Directive Module Information

Do konca pouka je

Anketa

Kje ste dobili informacije o naši šoli in programih?
 

Števec obiskov

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanes1160
mod_vvisit_counterVčeraj1679
mod_vvisit_counterTa teden2839
mod_vvisit_counterPrejšnji teden13018
mod_vvisit_counterTa mesec52793
mod_vvisit_counterPrejšnji mesec98950
mod_vvisit_counterVsi obiski14808941
We have: 20 guests, 1 bots online
Tvoj IP: 18.208.132.74
Today: Sep 26, 2022

Prevedi stran

Naša spletna stran uporablja piškotke, zato, da lahko razločujemo med obiskovalci in štejemo njihovo število in tako izboljšujemo delovanje strani. . Vec o piskotkih in kako jih brisati najdete na strani Vec o piskotkih.

Strinjam se z uporabo spletnih piskotkov na tej strani.

EU Cookie Directive Module Information